Пошук

Найпоширеніші питання.

1. Де можу відкрити магазин за системою вашого франчайзингу? На території Західної та Центральної України.


2. Як почати працювати під маркою АВС Маркет? Зателефонувати 0332 789296 або задати питання по електронці або відразу заповнити анкету для зворотнього зв'язку.

3. Які вимоги до приміщення під магазин? Магазину бажано мати площу від 70 кв.м., знаходитися на першому поверсі або бути окремо стоячою будівлею.


4. Чи допомагаєте з вибором місця? Так, можливий попередній прогноз товарообігу.


5. Які платежі повинен здійснювати за вашу комп’ютерну програму? За встановлення «програми» платіж відсутній.


6. Скільки часу потрібно на відкриття магазину з моменту підписання договору? Від 20 робочих днів.


7. Скільки знадобиться коштів, щоб почати бізнес? Від 80 тис. грн. (на 70 кв.м) в залежності від стану приміщення, в якому планується відкривати магазин.

8. Скільки зможу заробити, термін окупності? Термін окупності кожного об'єкта індивідуальний. Це залежить від рівня товарообігу та рівня орендної плати. При прогнозі окупності більше 36 місяців рекомендуємо магазин не відкривати. Плановий термін окупності на рівні 10-20 місяців.


9. Яка повинна бути середньоденна виручка з 1 кв. метра торгової площі, щоб магазин приносив прибуток? Не менш 150 грн. з кв.м.


10. Чи отримаю вашу допомогу при відкритті магазину? Так. Відкриття магазину здійснюється за допомогою групи запуску. Під час роботи магазину операційний менеджер «УФК» відвідуватиме об'єкт раз на тиждень для підтримки, навчання та контролю над дотриманням стандартів мережі. Ви будете отримувати регулярний зворотній зв'язок про якість роботи магазину і спільно планувати дії, спрямовані на збільшення ефективності вашого бізнесу!


11. Чи будете навчати мене і мій персонал? Так. Навчання стандартам і технології роботи компанії з наступною атестацією проходять 1 керуючий і продавці в спеціалізованому навчальному центрі компанії.


12. Чи потрібно мені самому працювати в магазині? У магазині повинен працювати кваліфікований і навчений персонал. Працювати власнику бізнесу в магазині не обов'язково. Перед відкриттям магазину в Навчальному центрі проходять навчання всі працівники.


13. Чи зобов'язаний я купувати обладнання у вас? Компанія «УФК» не торгує обладнанням, але рекомендує своїх партнерів, які можуть надати Вам значну знижку.


14. Чи зобов'язаний я купувати товар у вас? Ні. Але купуючи у нас товар, отримуєте зручність і переваги працювати з РЦ, а не з десятками постачальників. При цьому отримуєте конкурентні ціни, відтермінування та зручність оприбуткування товарів.


15. Яку рекламну підтримку отримаю? Інформація про ваш магазин буде розміщена на сайті «УФК» та наших сторінках у соц.мережах