Пошук

Розподільчий центр

Розподільчий центр - це складський комплекс, який отримує товари від виробників і розподіляє їх більш дрібними партіями до магазинів мережі. Наявність РЦ дозволяє суттєво зменшити закупівельні ціни, швидко оновлювати асортимент залежно від споживчого попиту, прискорити товарообіг та здобути перевагу в протистоянні з конкурентами. Тому торговельна мережа створила у своїй структурі РЦ щоб забезпечити раціоналізацію товарних потоків, швидку доставку у потрібний час, у потрібному обсязі, в відповідній торговельній точці.

Для підтримки постійної наявності товарів на прилавках магазинів, мережа «АВС-МАРКЕТ» працює з розподільчим центром. Площа РЦ близько 10000 кв.м., є власний автомобільний парк. Умови зберігання на РЦ відповідають всім вимогам відповідної нормативної документації. Автоматично підтримується клімат - контроль, необхідний для зберігання продуктів харчування. Є холодильні камери для зберігання морепродуктів, молокопродуктів та м’ясних виробів. Мережа не має проблем з дефіцитом товарів. На РЦ постійно в наявності бакалійна продукція - борошно, макаронні вироби, крупи, соняшникова олія і т.д. В спеціалізованих відсіках РЦ зберігаються овочі та фрукти. Франчайзингові супермаркети «АВС-МАРКЕТ» забезпечені свіжими якісними овочами та фруктами за прийнятними вхідними цінами.

До відома наших клієнтів, поставки товару через РЦ мають для Вас ряд переваг (перед прямими поставками в магазини):

  1. Значне зниження транспортних витрат.
  2. Розширення можливостей для здійснення максимальної представленості узгодженого асортименту ваших товарів в магазинах мережі.
  3. Можливість зниження документообігу між партнерами та пов'язаних з цим витрат.
  4. Зниження трудовитрат щодо забезпечення всіхх товарів всією необхідною товаросупровідною документацією (сертифікати тощо).
  5. Зручність оприбуткування товарів через єдину інформаційну систему.