Волинська обл., смт. Локачі, вул. 1 травня, 4 (7:30 - 21:30)

АБС маркет у смт. ЛокачіМережа АВС маркет поповнилась ще одним торговим закладом!) 26 травня 2017 р. в смт. Локачі, що у Волинський області, відбулося святкове відкриття АВС маркету, який розташований в самому центрі по вул. 1 травня, 4. Торгова площа приміщення складає 220 м.кв.

На сьогодні це найбільший магазин торгової мережі АВС маркет. Сучасний інтер`єр, найбільший в місті асортимент товарів, доступні ціни та високий рівень обслуговування є беззаперечними перевагами нового магазину. Святкову атмосферу в цей день створювали розважальна програма, акції, повітряні кульки та приємні подарунки. Проводились дегустації продуктів ТМ «Забіяка» та ТМ «Алокозай». А родзинкою відкриття став фольклорний гурт «Чачка», який прибув, щоб привітати та розважити гостей і жителів Локач. Отож, запрошуємо вас щодня з 7:30 до 21:30 за необхідними товарами для сім’ї та дому, бо «В нас усе, що Ви любите»!

Відкриття АБС маркету в смт. ЛокачіНаші шановні покупці в очікуванні відкриття АБС маркетуЛаскаво просимо до АБС маркету в смт. Локачірізноманіття товарів у АБС маркет в смт. Локачітовари чекають на своїх покупців у АБС маркет в смт. Локачірізнобарв'я овочів та фруктів в АБС маркет, смт. ЛокачіЛокачів нас затишно, завжди приходьте, АБС маркет, смт. Локачізавжди побалуємо любих покупців солоденьким в АБС маркет у смт. Локачірізномаїття круп в АБС маркет, смт. Локачісмт. Локачісмт. Локачі - свято починається!смт. Локачі, вул. 1 травня, 4смт. Локачі