м. Луцьк, вул. Стефаника, 1а (8:00 - 22:00)

Перший магазин АВС маркет відкрився у Луцьку за адресою Стефаника, 1а. Розташований він біля кінцевої автобусної зупинки в районі військового госпіталю. Режим роботи магазину з  8.00 до 22.00. Магазин має зручний під’їзд для автотранспорту та паркову. Площа торгового залу складає 100 м2, простір якого чудово освітлений. Тут широко представлена група продовольчих товарів: молочні продукти, ковбасні вироби, овочі, хлібобулочні вироби, риба, консервації, напої, крупи, макарони, борошно та свіжа випічка.

 

Також в магазині можна скуштувати смачну ароматну каву та чай. Чимала кількість товарів в АВС маркет представлена за низькими цінами для соціально незахищених верств населення. Окрім продуктів, на прилавках торгового закладу є і господарчі товари, дитячі іграшки, канцелярські приладдя. Місцеві мешканці, які завітали сюди за покупками кажуть, що магазин відкрився у зручному місці: не потрібно далеко йти за найнеобхіднішим. Окрім того за продукцією заходять працівники та відвідувачі поліклініки № 3 і військового госпіталю, які розташовані поруч.
Мені вдалося поспілкуватися з підприємцем, яка відкрила свій перший магазин за системою франчайзингу: «раніше я керувала невеличким прилавковим магазином з вузьким асортиментом, де я дуже багато зусиль докладала для роботи цього закладу, адже все робилось вручну: проведення постійних ревізій, написання цінників, формування замовлень…   Оскільки ми з компанією співпрацюємо кілька років, були обопільна довіра й бажання розвивати бізнес, тож я охоче сприйняла пропозицію стати франчайзі. Уже зараз можу сказати, що суттєво зросла ефективність нашої співпраці. Впевнена, що найближчим часом потенціал мого магазину розкриється на повну силу. Упізнаваність бренда й гарна репутація компанії дуже допомагають. Хороші результати дає маркетингова підтримка: продаж товарів за акційними цінами та проведення рекламних заходів. В найближчій перспективі планую відкрити ще один магазин під брендом АВС маркет.

Керівник з франчайзингу Тарас Садовський звернув увагу, що для реалізації проекту АВС маркет використали кращий досвід європейських технологій роздрібної торгівлі. «Однією з наших переваг є налагоджена система логістики компанії. Наша компанія має можливість поставляти на магазини франчайзингової мережі до 70 % товарів безпосередньо зі своєї складської бази, за цінами від виробника без посередників. Тому і ціни у магазинах достатньо низькі. Окрім поставок товарів «Аванта Груп» надає безкоштовну комплексну допомогу своїм партнерам при відкриті магазинів: консультує по виконанню проектних і будівельних робіт, допомагає з підбором обладнання, проводить навчання персоналу, встановлює програмне забезпечення. Усе це дозволяє зацікавленій людині, навіть без бізнес-досвіду і знань у сфері роздрібної торгівлі, розпочати власну справу та достатньо заробляти», -  розповідає пан Садовський.

м. Луцьк, район Кичкарівка, СтефаникаКомпанія запрошує до співпраці підприємців, які готові розвивати власний бізнес під брендом АВС маркет. Якщо Ви зацікавлені у співпраці звертайтесь за тел. тел/факс 0332 78 92 96, або за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.